Capotă cu faruri Rotakt Seven pentru motocultoare sub 8.5CP
Produsul poate fi achizitionat prin urmatoarele modalitati:
Plata ramburs
Plata cu cardul
Plata in rate
Achiziție SEAP
Livrare rapidă in toată țara
2 ani garanție persoane fizice
» Indiferent de statusul produsului ( în stoc, stoc furnizor, precomandă), comanda nu este considerată fermă până la confirmarea telefonica.
» Vă recomandăm să ne contactați înainte de plasarea unei comenzi pentru a confirma disponibilitatea stocului și prețului, deoarece acestea pot suferi modificări, cu atât mai mult în cazul comenzilor achitate prin card sau transfer bancar ! 0733 035 008
Dovada plății se va trimite pe adresa de email : receptie@simprocom.ro sau pe whatsapp la nr. 0733 035 008.
Descriere
Capota cu faruri Rotakt, compatibilă cu modelele de până la 8.5 CP inclusiv, este un accesoriu atât estetic, cât și practic datorită farurilor. Această capotă poate fi montată ca piesă de schimb pentru modele precum RO80R (cu capotă) și RO100R (cu capotă), dar și ca accesoriu opțional pentru modelele noi apărute în gama Rotakt, cum ar fi RO81R și RO110RV. Acestea vin echipate în mod standard cu modulul de generare a curentului electric pentru faruri și suporti de prindere, livrate în pachetul motocultorului, împreună cu cablul On/Off.Capota este dotată cu două becuri de tip P15D (H6M) cu alimentare la 12V, iar cablajul becurilor are aproximativ 40 cm lungime. Prinderea capotei se face în 4 pini din plastic ABS, fixați în 4 bucși din cauciuc, permițând demontarea ușoară a capotei pentru alimentare cu combustibil sau alte operațiuni specifice.
